Deze schokbreker is perfect om de zithoogte (-25mm...
Deze schokbreker is perfect om de zithoogte (-25mm) op de BMW F850GS te verlagen. Uw BMW F850GS blijft goed afgesteld en bij uitstek geschikt voor toergebruik.
Dr. Jekill & Mr. Hyde uitlaatsystemen combineren t...
Dr. Jekill & Mr. Hyde uitlaatsystemen combineren technologie en emotie: met één druk op de knop schakel je van stil touringgeluid naar een diepe, krachtige sound. Hoogwaardige afwerking, EU-gekeurd en ontworpen voor ultieme controle en rijbeleving.
De AltRider zijstandaardvergroter zorgt ervoor dat...
De AltRider zijstandaardvergroter zorgt ervoor dat uw motorfiets een groter contactoppervlak heeft, zodat u niet wegzakt in heet wegdek of uw evenwicht verliest op zacht en oneffen terrein, zoals onverharde wegen.
De veelzijdige AltRider Rear Luggage Rack is even ...
De veelzijdige AltRider Rear Luggage Rack is even functioneel als stijlvol. De drager wordt bevestigd met de meegeleverde beugel, hardware en bestaande boutgaten.